Współpraca

Cześć!

Trafiłeś na jednego z najbardziej inspirujących blogów o kulturze w Polsce. Jeśli książki, seriale i filmy to coś co kochasz, zajmujesz się tym zawodowo i szukasz promocji, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Współpraca z nami to to, co spełni Twoje oczekiwania. Jeśli podoba Ci się moja twórczość i jesteś zainteresowany stałą lub jednorazową współpracą, zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym szopksiazkowy@gmail.com.

Z przyjemnością podejmuję się wspólnych akcji z wydawnictwami książkowymi oraz firmami, których produkty są traktowane z niezwykłą dbałością. Promuję te marki, które wpisują się w tematykę bloga. Poza promocją na blogu, oferuję również posty na facebooku, instagramie oraz YouTube.

Oferta:

recenzje książek, filmów, seriali

recenzje i testy produktów (wpisujących się w tematykę bloga)

lokowanie produktów

fotorelacje z wyjazdów i udziałów w eventach

Wszystko to rzetelnie i szczerze 🙂

Czytelnicy:

Czytelnicy bloga to głównie kobiety (74%) w przedziale wiekowym 18-24 (41%) oraz 25-34 (32%). Najwięcej odwiedzin pochodzi od osób aktywnych zawodowo, korzystających z mediów społecznościowych. Wśród nich najwięcej osób interesuje się książkami, filmami i serialami oraz szeroko pojętym lifestylem.


Zapraszam do kontaktu szopksiazkowy@gmail.com

Stwórzmy coś nieprawdopodobnego! 🙂